BMW X6 Vantablack – Pomalowany najczarniejszą farbą na świecie!

Farba Vantablack VBx2 pochłania ponad 99 procent światła i oszukuje nasz mózg, przez co samochód wydaje się dwuwymiarowy!

Podczas targów Frankfurt Motor Show BMW zaprezentowało codzienny samochód, w niecodziennym malowaniu. Na karoserie pojazdu trafiła najczarniejsza na świecie farba Vantablack VBx2.

Podczas targów Frankfurt Motor Show koncern motoryzacyjny z Bawarii przedstawił BMW X6 2020 pomalowany najczarniejszą farba na świecie o nazwie Vantablack VBx2. Wynaleziony przez Surrey NanoSystems, Vantablack pochłania ponad 99 procent światła.

Ponieważ farba Vantablack VBx2 odbija bardzo mało światła, nasze mózgi postrzegają pomalowane przedmioty jako pustą dziurę lub pustkę, prawie całkowicie pozbawioną szczegółów. Ciekawostką jest fakt, że BMW nie było pierwszą firmą, która zgłosiła się do producenta farby Surrey NanoSystems z chęcią użycia ich produktu. Zazwyczaj odmawiano udostępnienia produktu, ale tym razem producent wyraził wyraził zgodę na użycie jego niesamowitej farby na modelu X6.

Jedno jest pewne. Za sprawą koloru nie jest to samochód, który chcielibyśmy na dłużej zaparkować na ulicy w letni, słoneczny dzień.

ŹródłoBMW

Polecane

Beauer 3X – Przyczepa kempingowa, którą możesz powiększyć trzykrotnie za naciśnięciem jednego przycisku

Jeśli chodzi o przyczepy kempingowe, widzieliśmy, czytaliśmy i słyszeliśmy o naszej części opcji. Ale innowacja to zaskakująca rzecz; Temat przyczep kempingowych w ostatnim czasie...

Heineken stworzył lodówkę, która będzie podążać za Tobą ze schłodzonym piwem

Beer Outdoor Transporter (B.O.T) od Heinekena to lodówka osadzona na robocie wyposażonym w sztuczną inteligencje, który podąża za tobą i czeka na chwile kiedy...

Naturalnej wielkości zbroja Iron Mana Mark III może być Twoja!

Superbohaterowie mają na całym świecie miliony zagorzałych fanów, którzy zrobią wszystko, aby zdobyć gadżety powiązane ze swoimi idolami. Iron Man to superbohater, którego nie...