Czasomierz sygnowanym logiem znanego DJ-a – Bulgari Aluminium Steve Aoki

Słynny DJ Steve Aoki nawiązał współpracę z marką Bulgari, czego efektem jest luksusowy zegarek, którego tarcza świeci tak jasno jak, neonowe światła w klubie.

Specjalna edycja zegarka Bulgari Aluminium Steve Aoki ożywa dzięki tarczy, która świeci jak neony w klubie. Zaprojektowany we współpracy z amerykańskim DJ-em, producentem muzycznym Stevem Aoki zegarek oparty został na modelu Bulgari Aluminium, który po raz pierwszy zadebiutował i zyskał popularność w latach 90. Czasomierz z tej specjalnej edycji jest równie sportowy, elegancki i fajny, jak jego oryginalny odpowiednik sprzed lat.

Do stworzenia Bulgari Aluminium Steve Aoki producent wykorzystał lekką 40-milimetrową, aluminiową obudowę z gumową ramką z wygrawerowanym napisem BVLGARI. Tarcza ma subtelny biało-szary kolor, który w słabym świetle zaczyna świecić na zielono.

Wyróżnikiem tej tarczy z logo Aoki jest pełny układ Super-LumiNova. Jest to podstawowy zegarek z trzema wskazówkami i datownikiem na godzinie trzeciej. Cyfry rzymskie na 12 i 6 oraz indeksy w kolorze czarnym wyróżniają się w obu odcieniach tarczy.

Zegarek Bulgari Steve Aoki napędzany jest przez automatyczny mechanizm Bulgari B77, który zapewnia 42-godzinną rezerwę chodu. Tytanowy dekiel został pokryty czarną powłoką DLC z logo Aoki.

Chociaż ten model bardziej pasuje do klubu niż na plażę, to producent zadbał o zapewnienie wodoodporności 100 metrów. Całość została połączona z gumowym paskiem z aluminiowymi akcentami. Ze względu na swoje piękno, wyjątkowość i luksus, specjalna edycja Bulgari Aluminium Steve Aoki będzie kosztować 3050$ czyli ok. 11.300zł.

Polecane

Kultowa Toyota Supra z filmu „Szybcy i wściekli” Paula Walkera wystawiona na sprzedaż

Wszyscy fani filmu „Szybcy i wściekli” doskonale kojarzą Toyotę Suprę z 1994 roku, którą kierował uznany aktor Paul Walker wcielający się w postać Briana O'Connera....

PlayStation 5 przekształcone w retro konsolę

PlayStation 5 wyprzedza Xbox Series X pod względem wzornictwa, a zawodowy majsterkowicz Matthew Perks, który prowadzi kanał YouTube (DIY Perks), właśnie przeniósł wizualną stronę...

Latający jacht żaglowy. 40-metrowe maszty zamieniają się w skrzydła!

Branża superjachtów jest jedną z niewielu odpornych na pandemiczny kryzys. W samym 2021 roku wydano ponad 1 miliard euro na zakup luksusowych jednostek pływających,...