Kultowa Toyota Supra z filmu „Szybcy i wściekli” Paula Walkera wystawiona na sprzedaż

Wszyscy fani filmu „Szybcy i wściekli” doskonale kojarzą Toyotę Suprę z 1994 roku, którą kierował uznany aktor Paul Walker wcielający się w postać Briana O’Connera. Legendarna Toyota pojawiła się w hicie z 2001 roku „Szybcy i wściekli”, a następnie w „2 Fast 2 Furious” wydanym w 2003 roku.

Samochód został zbudowany przez Eddiego Paula w „The Shark Shop” w El Segundo w Kalifornii na potrzeby pierwszego filmu, a na potrzeby sequela przeszedł remont. Następnie został przywrócony do pierwotnego stanu – tego z pierwszego filmu. Jeśli zawsze marzyłeś o kierowaniu kultową Toyotą Suprą, która zmusiła przeciwników do uległości w serii Szybcy i Wściekli, to jest dobra wiadomość – jest ona wystawiona na aukcji i może być Twoja!

Filmowa Toyota Supra jest napędzana 3,0-litrowym rzędowym 6 turbodoładowanym silnikiem 2JZ-GTE połączonym z 4-biegową automatyczną skrzynią biegów. Samochód jest w doskonałym stanie, a na karoserii znajdziemy perłowy lakier Candy Orange (z Lamborghini Diablo) oraz motyw Nuclear Gladiator.

Bezdyskusyjnie jest to wyjątkowy samochód dzięki niestandardowym ulepszeniom, takim jak przedni spoiler i boczne listwy Bomex. Jest też maska ​​w stylu TRD, aluminiowe tylne skrzydło dwupłatowca APR i 19-calowe felgi Dazz Motorsport Racing „Hart M5 Tuner”.

Osoby zainteresowane zakupem tego wyjątkowego pojazdu powinny w dniach 17-19 czerwca 2021 udać się do Las Vegas na aukcje Barrett-Jackson 2021. Filmowa Supra z pewnością osiągnie oszałamiającą cenę, ponieważ samochód kaskaderski Toyota Supra z 1994 r. został sprzedany na poprzedniej aukcji za 185 000$. Więc możemy sobie tylko wyobrazić ile będzie kosztował ten egzemplarz!

Polecane

Kultowa Toyota Supra z filmu „Szybcy i wściekli” Paula Walkera wystawiona na sprzedaż

Wszyscy fani filmu „Szybcy i wściekli” doskonale kojarzą Toyotę Suprę z 1994 roku, którą kierował uznany aktor Paul Walker wcielający się w postać Briana O'Connera....

PlayStation 5 przekształcone w retro konsolę

PlayStation 5 wyprzedza Xbox Series X pod względem wzornictwa, a zawodowy majsterkowicz Matthew Perks, który prowadzi kanał YouTube (DIY Perks), właśnie przeniósł wizualną stronę...

Latający jacht żaglowy. 40-metrowe maszty zamieniają się w skrzydła!

Branża superjachtów jest jedną z niewielu odpornych na pandemiczny kryzys. W samym 2021 roku wydano ponad 1 miliard euro na zakup luksusowych jednostek pływających,...