Luksusowy kamper Mercedes-Benz x Airstream Atlas Touring Coach

Atlas Touring Coach to luksusowy kamper, będący owocem współpracy między Airstreamem i Mercedes-Benz. Zbudowany na podwoziu samochodu dostawczego Mercedes-Benz Sprinter i zainspirowany serią Airstream Interstate.

Kamper został zaprojektowany tak, aby zaoferować wygodny i przestronny dom miłośnikom podróży. Dzięki elektrycznie wysuwanej części kampera, łóżku Murphy Suite i przestronnej tylnej łazience, pojazd staje się idealnym domem na kółkach nawet na bardzo długie podróże.

Zamawiając kampera możemy dostosować kolor oraz wykończenie wnętrza. W pojeździe znajdziemy kompaktowy, wysokiej klasy aneks kuchenny z dużą ilością miejsca do przechowywania, baterią Kohler z głębokim zlewem, dwa palniki gazowe oraz kuchenkę mikrofalową. W kabinie znajdują się dwa podgrzewane fotele kapitańskie, które możemy przekręcić w kierunku części dziennej.

Sofa przekształca się w łóżko Murphy, a kącik otaczający łóżko jest starannie zaprojektowany z wbudowanymi półkami na książki, lampkami do czytania i portami ładowania USB. Luksusowa łazienka zajmuje całą tylną ścianę pojazdu.

Wysuwana elektrycznie ściana powiększa przestrzeń wewnętrzną, blat z Corianu naprzeciw sofy ukrywa 40-calowy telewizor, który możemy wysunąć za pomocą pilota.

Karoseria pojazdu zostałą polakierowana na charakterystyczny srebrny kolor Airstream. Na drodze Atlas zapewnia standardowe bezpieczeństwo i moc Mercedes-Benz, w tym nawigację Garmin, kamery boczne i tylne oraz generator diesla, który jest wspierany przez 300-watowe panele słoneczne na dachu.

Oprócz zbiorników słodkiej wody na pokładzie znajduje się również zbiornik na szarą wodę i fekalia. Te cechy sprawiają, że Atlas jest idealnym domem z dala od domu podczas podróży bliskich i dalekich. Ceny Airstream 2021 Atlas Touring Coach zaczynają się od 244 046$.

ŹródłoAirstream

Polecane

Kultowa Toyota Supra z filmu „Szybcy i wściekli” Paula Walkera wystawiona na sprzedaż

Wszyscy fani filmu „Szybcy i wściekli” doskonale kojarzą Toyotę Suprę z 1994 roku, którą kierował uznany aktor Paul Walker wcielający się w postać Briana O'Connera....

PlayStation 5 przekształcone w retro konsolę

PlayStation 5 wyprzedza Xbox Series X pod względem wzornictwa, a zawodowy majsterkowicz Matthew Perks, który prowadzi kanał YouTube (DIY Perks), właśnie przeniósł wizualną stronę...

Latający jacht żaglowy. 40-metrowe maszty zamieniają się w skrzydła!

Branża superjachtów jest jedną z niewielu odpornych na pandemiczny kryzys. W samym 2021 roku wydano ponad 1 miliard euro na zakup luksusowych jednostek pływających,...