Największy na świecie sklep o tematyce Harrego Pottera zostanie otwarty w Nowym Jorku

Największy na świecie sklep Harry’ego Pottera zostanie otwarty w Nowym Jorku w dzielnicy Flatiron. Flagowy sklep o powierzchni ponad 6400 metrów kwadratowych, zajmujący trzy piętra będzie zawierał pod jednym dachem produkty związane z Harrym Potterem i Fantastycznymi Zwierzętami.

Otwarcie wyczekiwanego przez fanów sklepu miało nastąpić latem 2020 roku, ale z powodu pandemii koronawirusa otwarcie zostało przesunięte.

Sklep został podzielony na 15 obszarów tematycznych, umożliwiając fanom eksplorację każdego aspektu Czarodziejskiego Świata. Najpierw zwiedzający przejdą pod ogromną rzeźbą Feniksa Fawkesa, stworzoną przez zespół rekwizytorów.

Zwiedzający będą mogli upamiętnić swoją wizytę i zrobić ciekawe zdjęcia w fotobudkach. Wypróbować różdżkę z interaktywnego stołu z różdżkami, wziąć udział w doświadczeniach w wirtualnej rzeczywistości i nie tylko. Dodatkowo fani Harrego Pottera mogą liczyć na wiele interaktywnych wrażeń, w tym wycieczkę VR, która pozwoli zwiedzić zamek Hogwart lub walczyć ze śmierciożercami. Istnieje również budka telefoniczna w Londynie, która przewozi gości do Ministerstwa Magii.

W nowym sklepie będą dostępne te same produkty, które są dostępne w The Wizarding World of Harry Potter, takie jak czekoladowe żaby i różdżki Ollivanders. Jednak niektóre różdżki zostały wykonane wyłącznie dla lokalizacji w Nowym Jorku, w tym różdżka Golden Snitch.

Adres: 935 Broadway w dzielnicy Flatiron w Nowym Jorku

Polecane

Beauer 3X – Przyczepa kempingowa, którą możesz powiększyć trzykrotnie za naciśnięciem jednego przycisku

Jeśli chodzi o przyczepy kempingowe, widzieliśmy, czytaliśmy i słyszeliśmy o naszej części opcji. Ale innowacja to zaskakująca rzecz; Temat przyczep kempingowych w ostatnim czasie...

Heineken stworzył lodówkę, która będzie podążać za Tobą ze schłodzonym piwem

Beer Outdoor Transporter (B.O.T) od Heinekena to lodówka osadzona na robocie wyposażonym w sztuczną inteligencje, który podąża za tobą i czeka na chwile kiedy...

Naturalnej wielkości zbroja Iron Mana Mark III może być Twoja!

Superbohaterowie mają na całym świecie miliony zagorzałych fanów, którzy zrobią wszystko, aby zdobyć gadżety powiązane ze swoimi idolami. Iron Man to superbohater, którego nie...