Naturalnej wielkości zbroja Iron Mana Mark III może być Twoja!

Superbohaterowie mają na całym świecie miliony zagorzałych fanów, którzy zrobią wszystko, aby zdobyć gadżety powiązane ze swoimi idolami. Iron Man to superbohater, którego nie trzeba nikomu przedstawiać.

Zbroja Iron Mana to rzecz, którą w marzeniach większość z nas chciałoby posiadać. Niestety z nabyciem prawdziwej może być problem, ale pojawiła się możliwość zakupu repliki naturalnej wielkości!

Zaprojektowana przez Sideshow Collectibles, realistyczna zbroja Iron Mana jest doskonałym odzwierciedleniem ulepszonego projektu, który stworzył Tony Stark. Po wyeliminowaniu problemu oblodzenia, Tony stworzył zbroję Iron Man Mark III.

Twórcy kultowej zbroi zadbali o każdy szczegół. Do produkcji użyli wysokiej jakości materiałów oraz zadbali o odtworzenie najdrobniejszych szczegółów. Zbroja Iron Man Mark III jest wykonana z włókna szklanego i waży łącznie 130 funtów. Kombinezon o wysokości ponad 2 metrów stoi na podświetlanej podstawie, prawie gotowy do startu.

Fanatykom postaci Iron Mana z pewnością trudno będzie oderwać wzrok od zbroi Iron Man Mark III. Jednak przywilej posiadania tego gadżetu będzie kosztował 7950 USD (czyli ok. 30 tys. zł), co niestety będzie poza zasięgiem większości fanów.

Polecane

Beauer 3X – Przyczepa kempingowa, którą możesz powiększyć trzykrotnie za naciśnięciem jednego przycisku

Jeśli chodzi o przyczepy kempingowe, widzieliśmy, czytaliśmy i słyszeliśmy o naszej części opcji. Ale innowacja to zaskakująca rzecz; Temat przyczep kempingowych w ostatnim czasie...

Heineken stworzył lodówkę, która będzie podążać za Tobą ze schłodzonym piwem

Beer Outdoor Transporter (B.O.T) od Heinekena to lodówka osadzona na robocie wyposażonym w sztuczną inteligencje, który podąża za tobą i czeka na chwile kiedy...

Naturalnej wielkości zbroja Iron Mana Mark III może być Twoja!

Superbohaterowie mają na całym świecie miliony zagorzałych fanów, którzy zrobią wszystko, aby zdobyć gadżety powiązane ze swoimi idolami. Iron Man to superbohater, którego nie...