Piękność nie dla każdego – Bentley Mulliner Bacalar

Bentley przyzwyczaił nas do tego, że produkuje nietuzinkowe samochody, ale tym razem przedstawił coś kompletnie wyjątkowego.

Bentley Mulliner Bacalar, bo tak nazwa się nowe dziecko to limitowana edycja 12 sztuk luksusowego kabrioletu. Na każdym kroku napotkamy ciekawe smaczki lakier z popiołem z łusek ryżu, fotele obszyte skórą z bieługi, forniry wykonane z 5000 letnich drzew. Samochód stworzony jest do jazdy tylko w ładne i słoneczne dni, ponieważ nie posiada dachu (nawet składanego).

Specjalna wersja Bentleya została stworzona przez Mullinera. Dział firmy specjalizujący się w najbardziej luksusowych projektach. Niestety nie znamy ceny, ale można przypuszczać, że przekroczy milion złotych.

Pod maską pojazdu znajdziemy dwunastocylindrowy silnik w układzie W o mocy 659 koni mechanicznych oraz momencie obrotowym 900Nm. Do przeniesienia napędu na koła producent wykorzystał dwusprzęgłowa ośmiobiegową przekładnię.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem to niestety mamy złą wiadomość ponieważ wszystkie 12 sztuk zostało już sprzedanych.

Foto: Bentley
Foto: Bentley
Foto: Bentley
Foto: Bentley
Foto: Bentley

ŹródłoFoto: Bentley

Polecane

Beauer 3X – Przyczepa kempingowa, którą możesz powiększyć trzykrotnie za naciśnięciem jednego przycisku

Jeśli chodzi o przyczepy kempingowe, widzieliśmy, czytaliśmy i słyszeliśmy o naszej części opcji. Ale innowacja to zaskakująca rzecz; Temat przyczep kempingowych w ostatnim czasie...

Heineken stworzył lodówkę, która będzie podążać za Tobą ze schłodzonym piwem

Beer Outdoor Transporter (B.O.T) od Heinekena to lodówka osadzona na robocie wyposażonym w sztuczną inteligencje, który podąża za tobą i czeka na chwile kiedy...

Naturalnej wielkości zbroja Iron Mana Mark III może być Twoja!

Superbohaterowie mają na całym świecie miliony zagorzałych fanów, którzy zrobią wszystko, aby zdobyć gadżety powiązane ze swoimi idolami. Iron Man to superbohater, którego nie...