PlayStation 5 przekształcone w retro konsolę

PlayStation 5 wyprzedza Xbox Series X pod względem wzornictwa, a zawodowy majsterkowicz Matthew Perks, który prowadzi kanał YouTube (DIY Perks), właśnie przeniósł wizualną stronę konsoli na inny poziom.

Jeżeli jesteś miłośnikiem stylu retro i na myśl o latach 70 bierze Cie nostalgia. Twoja konsola PS5 wydaje Ci się za nowoczesna i chcesz zrobić krok wstecz (wizualny) do poprzedniej epoki to pewien majsterkwowicz zaprezentował coś, co na pewno Ci mocno zainteresuje. Youtuber DIY Perks zabudował konsolę do gier Sony twardym drewnem, a dokładnie amerykańskim, ciemnym orzechem ze stożkowymi metalowymi nogami.

Dla przypadkowego oka, na pierwszy rzut oka całość nie wygląda to nawet jak konsolę do gier. DIY Perks wyjął wszystkie wewnętrzne elementy PS5 i umieścił je w gotowej drewnianej obudowie.

Konsola DIY wyprzedza nawet o krok standardową konsolę, ponieważ ma niestandardowy system chłodzenia – idealny dla zapalonych graczy, którzy mogą grać w gry godzinami. Od góry obudowę maskuje płyta z włókna węglowego, która nadaje konsoli dodatkowego sznytu.

Niestety jest to jednorazowa konstrukcja, a jedyną szansą na posiadanie takiego w swoim salonie jest próba zbudowania go samemu. Dzięki odpowiednim narzędziom i umiejętnościom. Jest to świetny projekt dla kreatywnego gracza.

Polecane

Beauer 3X – Przyczepa kempingowa, którą możesz powiększyć trzykrotnie za naciśnięciem jednego przycisku

Jeśli chodzi o przyczepy kempingowe, widzieliśmy, czytaliśmy i słyszeliśmy o naszej części opcji. Ale innowacja to zaskakująca rzecz; Temat przyczep kempingowych w ostatnim czasie...

Heineken stworzył lodówkę, która będzie podążać za Tobą ze schłodzonym piwem

Beer Outdoor Transporter (B.O.T) od Heinekena to lodówka osadzona na robocie wyposażonym w sztuczną inteligencje, który podąża za tobą i czeka na chwile kiedy...

Naturalnej wielkości zbroja Iron Mana Mark III może być Twoja!

Superbohaterowie mają na całym świecie miliony zagorzałych fanów, którzy zrobią wszystko, aby zdobyć gadżety powiązane ze swoimi idolami. Iron Man to superbohater, którego nie...