Sneakersy dla wymagających. Bodega New Balance 990v3

Współpraca producenta odzieży sportowej New Balance i luksusowej marki Bodega nie jest czymś nowym. Widzieliśmy już kilka butów będących efektem współpracy tych firm. Możemy być pewni, że i tym razem nowy model stanie się bestsellerem.

Prawie rok temu pojawiły się sneakersy Bodega x New Balance X-Racer All-Terrain. Bodega współpracuje również z innymi markami sportowymi i obuwniczymi, ale to właśnie kolaboracja z New Balance odbija się największym echem.

Po kilku projektach z Vansem, Adidasem i Dr. Martens, luksusowa marka ponownie ponownie postawiła na współprace z New Balance. Buty Bodega New Balance 990v3 powstały w celu uczczenia 15 rocznicy powstania marki Bodega.

Buty będące efektem współpracy wyglądają bardzo minimalistycznie i neutralnie. Możesz je założyć prawie do wszystkiego. Dominujący kolor to oliwkowo-brązowy i wyglądają bardzo klasycznie.

Siateczkowe elementy buty również otrzymały kolor brązowy. Dla tego kontrastu logo N (New Balance) i nakładka na pięcie są w kolorze antracytowym.

Całości dopełniają pomarańczowe dziurki na sznurówki i wyściółka w kolorze morskim. Podeszwy sygnowane są przez ENCAP. Na razie nie posiadamy informacji o dostępności i tym co wszyskich interesuje najbardziej – cenie.

Polecane

Kultowa Toyota Supra z filmu „Szybcy i wściekli” Paula Walkera wystawiona na sprzedaż

Wszyscy fani filmu „Szybcy i wściekli” doskonale kojarzą Toyotę Suprę z 1994 roku, którą kierował uznany aktor Paul Walker wcielający się w postać Briana O'Connera....

PlayStation 5 przekształcone w retro konsolę

PlayStation 5 wyprzedza Xbox Series X pod względem wzornictwa, a zawodowy majsterkowicz Matthew Perks, który prowadzi kanał YouTube (DIY Perks), właśnie przeniósł wizualną stronę...

Latający jacht żaglowy. 40-metrowe maszty zamieniają się w skrzydła!

Branża superjachtów jest jedną z niewielu odpornych na pandemiczny kryzys. W samym 2021 roku wydano ponad 1 miliard euro na zakup luksusowych jednostek pływających,...