Tag Heuer w wielkim stylu świętuje legendarny wyścig F1 modelem Monaco Green Dial

Moda na zielona tarcze trwa już od jakiegoś czasu i najpewniej szybko nie przeminie. Tag Heuer wkracza w świat zieleni dzięki swojemu pierwszemu zegarkowi stworzonemu z okazji Grand Prix de Monaco Historique.

Tag Heuer Monaco Green Dial został zaprezentowany na miesiąc przed startem Grand Prix Monako zaplanowanego na 23-25 maja. Po odwołaniu w zeszłym roku z powodu pandemii wyścigu, w tym roku ma odbyć się zgodnie z planem, a Tag Heuer będzie oficjalnym chronometrażystą.

Zegarek ma gradientową zieloną tarczę z rozjaśnionym środkiem, który przyciemnia się w kierunku krawędzi.

Koperta limitowana edycja Monaco Green Dial wykonana jest ze stali nierdzewnej o wymiarach 39mmx39mm i grubości 15 mm. Zielona, szczotkowana tarcza, z tarczami pomocniczymi dla liczników 30-minutowych i 12-godzinnych oraz datownikiem na godzinie 6. Całość przykryta jest szafirowym szkiełkiem. Wskazówki i indeksy zostały pokryte super-LumiNova, zapewniającą podświetlenie zegarku po zmroku.

Tag Heuer Monaco Green Dial napędzany jest widocznym przez szafirowy dekiel automatycznym mechanizmem Calibre Heuer 02. Mechanizm oferuje 80 godzin rezerwy chodu.

Ten wyjątkowy zielony Tag Heuer z zielonym gradientem na tarczy połączony został czarnym paskiem ze skóry aligatora. Tag Heuer Monaco Green Dial przez producenta został wyceniony na ok. 6500 USD czyli ok. 24700 złotych.

ŹródłoTag Heuer

Polecane

Beauer 3X – Przyczepa kempingowa, którą możesz powiększyć trzykrotnie za naciśnięciem jednego przycisku

Jeśli chodzi o przyczepy kempingowe, widzieliśmy, czytaliśmy i słyszeliśmy o naszej części opcji. Ale innowacja to zaskakująca rzecz; Temat przyczep kempingowych w ostatnim czasie...

Heineken stworzył lodówkę, która będzie podążać za Tobą ze schłodzonym piwem

Beer Outdoor Transporter (B.O.T) od Heinekena to lodówka osadzona na robocie wyposażonym w sztuczną inteligencje, który podąża za tobą i czeka na chwile kiedy...

Naturalnej wielkości zbroja Iron Mana Mark III może być Twoja!

Superbohaterowie mają na całym świecie miliony zagorzałych fanów, którzy zrobią wszystko, aby zdobyć gadżety powiązane ze swoimi idolami. Iron Man to superbohater, którego nie...