TAG Heuer wprowadza model Carrera w specjalnej edycji Green Chronograph

W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się zegarki zawierające odcienie zieleni. TAG Heuer prezentuje kolejny zegarek, który podąża za tym trendem. Producent luksusowych zegarków przedstawił specjalną edycję Green Carrera, która dołączy do kolekcji Carrera Sports Chronograph.

Zegarki TAG Heuer z kolekcji Carrera nawiązują swoją nazwą do legendarnego wyścigu Carrera Panamericana. W kolekcji znajdują się kultowe zegarki sportowe zaprojektowane z myślą o profesjonalnych motocyklistach i miłośnikach samochodów sportowych. Specjalna edycja chronografu Carrera Green łączy w sobie sportowego ducha z eleganckim stylem retro z nowoczesnymi funkcjami.

Ta specjalna edycja TAG Heuer Carrera została wyposażona w turkusową tarczę umieszczoną w 39-milimetrowej stalowej obudowie. Zegarek posiada wypukłe szafirowe szkło, które zakrywa trzy sub-tarcze, które wyróżniają się od reszty tarczy. Niebiesko-zielone wykończenie tarczy sprawia, że kolor jest bardziej żywy w świetle słonecznym. Zegarek jest wodoodporny do 100 metrów.

Zegarek jest napędzany niezawodnym mechanizmem Heuer 02 ze zintegrowanym automatycznym chronografem z kołem kolumnowym i pionowym sprzęgłem, utrzymującym rezerwę chodu na poziomie 80 godzin.

Model TAG Heuer Carrera Green Special Edition zostanie wyprodukowany w ograniczonej ilości 500 sztuk. Cena zegarka wynosi 6650 $ czyli ok. 25000 zł.

ŹródłoTAG Heuer

Polecane

Kultowa Toyota Supra z filmu „Szybcy i wściekli” Paula Walkera wystawiona na sprzedaż

Wszyscy fani filmu „Szybcy i wściekli” doskonale kojarzą Toyotę Suprę z 1994 roku, którą kierował uznany aktor Paul Walker wcielający się w postać Briana O'Connera....

PlayStation 5 przekształcone w retro konsolę

PlayStation 5 wyprzedza Xbox Series X pod względem wzornictwa, a zawodowy majsterkowicz Matthew Perks, który prowadzi kanał YouTube (DIY Perks), właśnie przeniósł wizualną stronę...

Latający jacht żaglowy. 40-metrowe maszty zamieniają się w skrzydła!

Branża superjachtów jest jedną z niewielu odpornych na pandemiczny kryzys. W samym 2021 roku wydano ponad 1 miliard euro na zakup luksusowych jednostek pływających,...