Ulysse Nardin zaprezentował Freak X Marquetry z intrygującą tarczą

Ulysse Nardin znany jest ze stosowania krzemu w mechanizmach zegarków. Teraz marka zaprezentowała nowy model Freak X Marquetry – zegarek z intarsjowanym cyferblatem wykonanym z krzemu.

Freak X Marquetry jest wyrafinowany i świeży, co widać na tarczy zegarka o wysokim kontraście. Tarcza intarsyjna Freak X otrzymała odcień zieleni, a podstawa tarcza kolor niebieski.

Model Freak X z krzemowymi elementami mechanizmu zadebiutował w 2001 roku. Dwadzieścia lat później materiał trafił na tarcze zegarka i trzeba przyznać, że świetnie pasuje do wizerunku Freak X.

Freak X Marquetry jest oferowany w 43-milimetrowej tytanowej obudowie z niebieską koronką i ramką PVD. Na boku znajdziemy indywidualny numer edycji limitowanej. Szafirowe szkło skrywa tarcze na której możemy dostrzec wymyślny ruch z latającą karuzelą, która obraca się raz na godzinę. Widoczny jest również centralny mostek pełniący funkcję wskazówki minutowej.

Kiedy spojrzymy na dekiel zegarka Ulysse Nardin Freak X Marquetry ujrzymy pokrytą krzemem matowo-niebieską tarczę i mechanizm automatyczny UN-230, który napędza zegarek i zapewnia 72-godzinną rezerwę chodu.

Zegarek oferuje wodoodporność do 50 metrów i jest wyposażony w niebieski pasek ze skóry aligatora z tytanową sprzączką. Produkcja modelu Freak X Marquetry została ściśle ograniczona jedynie 30 sztuk. Cena zegarka wynosi 31.000$ czyli ok. 115.000 złotych.

Polecane

Beauer 3X – Przyczepa kempingowa, którą możesz powiększyć trzykrotnie za naciśnięciem jednego przycisku

Jeśli chodzi o przyczepy kempingowe, widzieliśmy, czytaliśmy i słyszeliśmy o naszej części opcji. Ale innowacja to zaskakująca rzecz; Temat przyczep kempingowych w ostatnim czasie...

Heineken stworzył lodówkę, która będzie podążać za Tobą ze schłodzonym piwem

Beer Outdoor Transporter (B.O.T) od Heinekena to lodówka osadzona na robocie wyposażonym w sztuczną inteligencje, który podąża za tobą i czeka na chwile kiedy...

Naturalnej wielkości zbroja Iron Mana Mark III może być Twoja!

Superbohaterowie mają na całym świecie miliony zagorzałych fanów, którzy zrobią wszystko, aby zdobyć gadżety powiązane ze swoimi idolami. Iron Man to superbohater, którego nie...