Z okazji Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020 Omega przedstawiła trzy zegarki z kolekcji Seamaster

Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio zostały przesunięte o rok, ale sytuacja na świecie jest na tyle dynamiczna, że nie jest pewne, czy w tym roku, 23 lipca uda się zorganizować te ważne dla całego świata wydarzenie.

Pomimo faktu, że Igrzyska Olimpijskie w Tokio mają odbyć się rok później to nazwa TOKIO 2020 pozostanie i będą transmitowane głównie online i prawie pustymi arenami. Oficjalny chronometrażysta – Omega – wypuściła dedykowane zegarki sygnowane Tokyo 2020. Kolekcja Omega Olympic Games Tokyo 2020 obejmuje trzy ekscytujące modele z wysoce spersonalizowanymi tarczami tematycznymi.

Seamaster Diver 300M Tokyo 2020

Seamaster Diver 300M Tokyo 2020 oparty jest na kultowym 42mm Seamaster 300M. Zegarek ma kopertę ze stali nierdzewnej z niebieską ceramiczną ramką z emaliowaną skalą do nurkowania. Ceramiczna tarcza ma grawerowane laserowo fale z motywem igrzysk olimpijskich. Okienko datownika na godzinie 6 i niebieskie wskazówki oraz indeksy wypełnione Super-LumiNova poprawiają wygląd zegarka. Dekiel edycji specjalnej Omega Diver 300M posiada emblemat Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Zegarek jest napędzany mechanizmem Co-Axial Master Chronometer Calibre 8800 i połączony jest z bransoletą ze stali nierdzewnej. Całość trafia do klienta w specjalnym pudełku nawiązującym do Igrzysk Olimpijskich.

Cena: ok. 6000$

Seamaster Aqua Terra Tokyo 2020

Seamaster Aqua Terra Tokyo 2020 to limitowany do 2020 sztuk zegarek ze stali nierdzewnej o średnicy 41mm, który jest pierwszym Aqua Terra z polerowaną niebieską tarczą ceramiczną. Najważniejszym elementem tarczy jest grawerowany laserowo wzór, który czerpie inspirację z emblematu Tokyo Olympic 2020. Wskazówki i indeksy są rodowane, a zegarek napędzany jest mechanizmem Master Chronometer 8900. Seamaster Aqua Terra Tokyo 2020 otrzymamy z niebieskim gumowym paskiem, ale w pudełku znajdziemy również bransoletę ze stali nierdzewnej.

Cena: ok. 7000$

Seamaster Planet Ocean Tokyo 2020

Seamaster Planet Ocean Tokyo 2020 również mocno nawiązuje do igrzysk olimpijskich i Japonii jako gospodarza. Wyjątkowy zegarek prezentuje polerowaną białą ceramiczną tarczę, która jest podkreślona czerwoną końcówką wskazówki sekundowej. Tarcza jest wiernym odzwierciedleniem japońskiej flagi narodowej. Ceramiczna ramka zegarka z kopertą ze stali nierdzewnej o średnicy 39,5mm ma również czerwone oznaczenie 20 na godzinie 4. Na szafirowym deklu znajdziemy emblemat Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Warto śpieszyć się z zakupem, ponieważ ilość zegarów Seamaster Planet Ocean Tokyo 2020 jest ograniczona do 2020 sztuk. Zegarek wyposażony jest w biały skórzany pasek. Dla bardziej wybrednych klientów Omega zawarła w opakowaniu pasek NATO i bransoletę ze stali nierdzewnej.

Cena: ok. 8.000$

ŹródłoOmega

Polecane

Volkswagen ID.4 GTX – Czyli GTI w wersji elektrycznej

Volkswagen zaprezentował w pełni elektryczny, wysokowydajny model o nazwie ID.4 GTX. GTX przy pojazdach elektrycznych oznacza to samo co GTI w przypadku pojazdów spalinowych,...

Rolls-Royce PHANTOM ORIBE. Kwintesencja luksusu

Rolls-Royce oficjalnie zaprezentował nowy luksusowy samochód Phantom Oribe. Prezentowany model został wykonany na specjalnie zamówienie. O wygląd zewnętrzny i wnętrze pojazdu zadbali specjaliści z...

Buty Air Yeezy 1 sprzedane za rekordową kwotę 1,8 mln USD!

Zdążyliśmy przyzwyczaić się do faktu, że na światowych aukcjach buty osiągają astronomiczne kwoty. Do niedawna za najdroższe buty świata został uznany model Nike Jordan 1,...